"День бухгалтера – святкуємо по-українськи"

                         "ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА - СВЯТКУЄМО ПО-УКРАЇНСЬКИ"

      З нагоди Дня бухгалтера "Практичні семінари" підготували справжнє свято під назвою «День бухгалтера – святкуємо по-українськи»! Досвідчені лектори, талановиті артисти та сама атмосфера дійства гарантія т ого, що цей захід вам запам'ятається надовго!

НАШІ ЛЕКТОРИ:
изображение.png
Сергій Дробоття. Відомий експерт-консультант із питаньоподаткування, спеціалізація – ПДВ, ТЕД, ЗЕД. Має багаторічнийдосвід роботи в ДПАУ (10 років) на посаді начальника відділу ПДВ, автор численних статей та публікацій із питань оподаткування.
изображение.png
Володимир Ковальчук. Має багаторічний досвід кадрової та юридичної роботи – більше ніж 20 років. Викладач на семінарах і тренінгах із трудового права, оподаткування, фінансового менеджменту, органайзингу протягом 15 років. Експерт у захисті прав клієнтів у спорах із державними структурами.
изображение.png
Людмила Шахно. Міжнародний сертифікований професійний бухгалтер САР, СІРА. Досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту з 1998 року. Директор Академії професійного бухгалтера. Головний бухгалтер холдингу професійних послуг "Західна консалтингова група".
изображение.png
Роман Герштун. Засновник ProCRM, бізнес-аналітик, експерт з автоматизації та впровадження CRM(ERP) систем, більше 6 років досвіду та  більше 75 реалізованихпроектів.

 ТЕМИ СЕМІНАРУ: 
  • Податок на додану вартість: практика та поради.
  • Бухгалтерський облік і податок на прибуток.
  • Організація оплати праці на підприємстві: практичні рекомендації. 
  • Відпустки.
  • ПДФО і військовий збір.
  • Готівковий обіг 2019 року.
  • Новації з 03.06.2019 р.: які додаткові документи вимагатимуть банки.         
   
Семинар День Бухгалтера 2019 15.06.19-21.jpg                      
     

Вартість участі в семінарі:

Для непередплатників — 1500грн.
Для передплатників — 1000 грн.  Заказать


                         


Вернуться к списку